KreuCelebrity

Dëgjoi zërin e djalit, Julian Deda shpërthen në lotë!

Dëgjoi zërin e djalit, Julian Deda shpërthen në lotë!

Sfida e radhes për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3, ishte te mos reagonin të mos reagojnë ndaj çdo gjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi.Por per Julian Deden, kjo nuk ka qene aspak e lehtë.

Dëgjoi zërin e djalit, Julian Deda shpërthen në lotë!

Teksa po qëndronte në ‘living’, ai dëgjoi zërin e djalit të tij.“Babi të dua shumë, jam krenar për ty dhe vazhdo se je fituesi. Je shumë mirë, të përqafoj. Jam krenar për ty, për ne jashtë mos u shqetëso jemi shumë mirë”-ishte mesazhi i te birit.

Aktori i humorit nuk duroi dot, por pas mesazhit, edhe pse nuk reagoi me fjale u pa qarte se u perfshi nga emocionet pasi u nuk i mbajti dot lotet, teksa Graciano u përpoq ta qetësonte.  Deda ndodhet prej 13 janarit në shtëpi i izoluar dhe nuk ka takuar fëmijët e tij.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF