KreuCelebrity

‘Dënon’ çiftin! Reagon Elia Zaharia, pasi Princ Leka u fotografua me të dashurën e re!

‘Dënon’ çiftin! Reagon Elia Zaharia, pasi Princ Leka u

Lajmi se Princ Leka dhe Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre prej kohësh po qarkullon në media. Ish-çifti ka nisur edhe procedurat e divorcit, ndërkohë që është raportuar se Princi ka nisur një romancë të re me fotografen Blerta Celibashi.

Së fundmi aktorja ka vendosur të reagojë duke hequr nga rrjeti social Instagram edhe Princ Lekën, edhe fotografen Blerta Celibashi, duke treguar në këtë mënyrë se e vemtja gjë që e lidh tashmë me ish-bashkëshortin e saj është vajza.

‘Dënon’ çiftin! Reagon Elia Zaharia, pasi Princ Leka u

Kujtojmë që Princ Leka pasi u fotografua nën shoqërinë e partneres së tij të re, fotografes Blerta Celibashi, në aeroportin e Budapestit, u fotografuan në Itali. Mesa duket çifti i ri ka zgjedhur të kalojë disa ditë larg syrit kureshtar të publikut, edhe pse nuk ja kanë dalë plotësisht. 

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë prindër të një vajze, Geraldinës.  

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF