KreuCelebrity

Detaje të reja tronditese nga ndarja e Princ Lekës dhe Elja Zaharias: "Kishte një vit që…"

 

Detaje të reja tronditese nga ndarja e Princ Lekës dhe Elja Zaharias:

Publiku e mësoi vetëm së fundi krisjen e madhe në marrëdhënien e Princes Lekes dhe Elia Zaharias, që tani po finalizohet duket me divorcin e bujshem te ciftit te njohur. Por situata duket se ishte renduar prej disa kohësh tashmë. Burime ekskluzive pranë oborrit mbretëror kanë konfirmuar se Princi dhe aktorja kanë qenë të ndarë fizikisht rreth një vit më parë, ndërkohë që procedurat ligjore kanë nisur kohët e fundit.

Detaje të reja tronditese nga ndarja e Princ Lekës dhe Elja Zaharias:

Shkak për vonesën e procedurave ligjore mësohet se është bërë pagëzimi i vajzës së tyre, Geraldina. Po kështu, mësohet se mes Elias dhe Princit ka pasur një proces të gjatë negociatash duke u siguruar që çdo gjë të ndahej me mirëkuptimin e të dyve.

Të njëjtat burime pohojnë se brenda disa ditehs, pritet nje reagim zyrtar nga Princi, i cili do të konfirmojë divorcin. Sa i përket fotografes, nga rrethi i tyre i miqve thone se Blerta Celibashi dhe Princ Leka kanë nisur afrimitetin në javët e fundit, duke e kaluar marrëdhënien e tyre profesionale në një nivel tjeter.

Detaje të reja tronditese nga ndarja e Princ Lekës dhe Elja Zaharias:

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF