KreuCelebrity

Diola Dosti konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur!

Diola Dosti konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur!

Nutricionistja Diola Dosti dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Erolld Belegum, kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë. Prej kohësh po flitej në media e rrjetet sociale për lidhjen e tyre, por vetëm së fundmi ata kanë ndarë lajmin me ndjekësit e tyre.

Diola Dosti konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur!

Erolldi publikoi një foto në Instagram ku shihet i përqafuar me Diolën, ndërsa kjo e fundit i dhuron një puthje në faqe.

Diola Dosti konfirmon lidhjen me biznesmenin e njohur!

“Thjesht lumturi!”, ka shkuar ai krah postimit, i cili është shëprndarë nga Dosti dhe ka shkruar, “Thjesht dashuri”.

Nutricionistja Diola Dosti  është nënë e 3 vajzave nga martesa e mëparshme, ndërkohë që Erolld Belegum është baba i një djali.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF