KreuCelebrity

“Do t`i vija zjarrin…”: Jonida reagon pas lajmit për hyrjen me Romeon me BBV3!

“Do t`i vija zjarrin…”: Jonida reagon pas lajmit për

Big Brother Vip Albania” është një spektakël i njohur tashmë për emocionet e fortë që përcjell tek audienca. Emrat e njohur që bëhen pjesë e tij shfaqen ashtu sic janë në përditëshmërinë e tyre, duke e bërë publikun që t`i gjykojë, për të mirë a për të keq, e në këtë mënyrë, i duket sikur bëhet dhe vetë bashkeprotagonist i programit, edhe pse nga larg.

Edicioni i tretë i tij këtë radhë do të jetë nga mesi i janarit. Në premierën e filmit “5 Herë JO” Ronaldo Sharka ka intervistuar Jonida Maliqin, ku dhe një pyetje pikante lidhur me “BBV” dhe Romeo Veshaj nuk mund të mungonte.

“Do t`i vija zjarrin…”: Jonida reagon pas lajmit për

Ronaldo: Kanë qarkulluar shumë lajme se Romeo do jetë në “BBV3” po ashtu edhe Jonida, ke pasur një ftesë

Jonida: Kam pasur ftesë për në Big Brother 1 , po nuk mendoj se jam personazh për Big Brother se do t`i vija zjarrin asaj shtëpie…

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF