KreuCelebrity

“Dorëzohet” Sara Hoxha, “qan vetminë”: Po shëruesi im, ku është?

“Dorëzohet” Sara Hoxha, “qan vetminë”: Po

Dyshja Sara-Ledri u komentuan gjatë për një ndarje të mundshme, megjithatë ata vetë preferuan të heshtin, e nuk i dhanë kurrë përgjigje zërave të publikut. Sakaq, para disa orësh, Sara postoi një fotografi në Instagram dhe mesazhii saj ngjalli mjaft kureshtje: ‘Më duket sikur unë po i shëroj të gjithë, po shëruesi im ku është?’

“Dorëzohet” Sara Hoxha, “qan vetminë”: Po

Nuk mjaftoi me kaq, por ajo e ripostoi edhe në story dhe mbi të shkroi: ‘Ku?’, duke e thelluar edhe më shumë misterin, e fansat nisën të pyesin se çfarë po ndodh vallë me dyshen Sara-Ledri.

“Dorëzohet” Sara Hoxha, “qan vetminë”: Po

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF