KreuCelebrity

Drini largohet nga shtëpia e BBV! Shkak urgjenca familjare!

Drini largohet nga shtëpia e BBV! Shkak urgjenca familjare!

Drini Zeqo është larguar nga shtëpia e “Big Brother VIP”, për shkak të një urgjence familjare.  

Drini largohet nga shtëpia e BBV! Shkak urgjenca familjare!

Banorëve iu është dhënë lajmi për largimin e Drinit me anë të një zarfi që ka mbërritur në shtëpi.

“Ai është shumë mirënjohës për kohën që ka kaluar me ju dhe ju uron suksese”, thuhej ndër të tjera në zarfin i cili është lexuar nga Jul Deda.

Për momentin nuk dihet se për çfarë urgjence familjare bëhet fjalë, por besojmë se më pas, vetë Drini do të njoftojë fansat e tij në lidhje me këtë ngjarje..

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF