KreuCelebrity

Dua Lipa dhe partneri i saj rikthejnë aksesorin ‘vintage’ të udhëtimit!

Dua Lipa dhe partneri i saj rikthejnë aksesorin ‘vintage’

Artistja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është parë me partnerin e saj aktor Callum Turner, duke u rikthyer nga udhëtimi i tyre në Paris. Përtej xhaketave të tyre të ngashme prej lëkure, kishte dhe diçka nostalgjike dhe sentimentale në pamjen e tyre, thonë mediat e huaja. Këngëtarja mbante një çant të zezë të markës shumë të shtrenjtë ‘Hermes’ dhe të stolisur me shumëllojshmëri zinxhirësh, ndërsa Turner kishte një me këllëf të argjendtë.

Dua Lipa dhe partneri i saj rikthejnë aksesorin ‘vintage’

Nga larg, çifti mund të ishte ngatërruar me udhëtarët e viteve 1960 teksa grumbullonin kujtime dhe udhëtime jashtë vendit.

Dua Lipa dhe partneri i saj rikthejnë aksesorin ‘vintage’

Dua Lipa dhe Callum Turner dolën publikisht janarin e ketij viti, duke konfirmuar kështu zërat për romancën e tyre. Dua u shfaq si e dashura mbështetëse teksa u fotografua duke u larguar nga një event pyetje-përgigje të Turner në Teatrin Aero në Santa Monica, Kaliforni.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF