KreuCelebrity

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

 

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

Ylli i muzikës botërore Dua Lipa ka zgjedhur që 2024 ta nisi me një ndryshim drastik në look. Ajo është bërë bionde dhe duhet thënë që edhe me flokët në këtë ngjyrë duket një yll.

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

28-vjeçarja ka postuar në Instagram disa foto nga një studio grimi ku përveç ngjyrës bionde, ka bërë edhe një prerje flokësh.

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

Ky ndryshim vjen përpara shfaqjës së filmit të saj të ardhshëm Argylle, film në të cilin luan më këtë pamje. “Testi i flokëve dhe make up-it për @argyllemovie ~ në kinema më 2 Shkurt!!”, ka shkruar Lipa krah fotos.

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

Kujtomë që kjo është paraqitja e dytë e Dua Lipës në një film artistik pas debutimit së bashku me John Cena në Barbie. Filmi do të dalë në kinema më 2 Shkurt 2024 dhe premton të jetë një aventurë plot emocione.

FOTO/ Dua Lipa e nis vitin me ndryshim drastik në ‘look’!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF