KreuCelebrity

Dua Lipa u kap me këpucët e urryera 600 euro që ishin trendi i sezonit!

Dua Lipa u kap me këpucët e urryera 600 euro që ishin trendi i

Dalja e fundit e Dua Lipës me partnerin e saj të ri Callum Turner tërhoqi vëmendjen vec te tjerash edhe për shkak të këpucëve “të urryera” që mbante kengetarja: Ato kushtonin 600 euro dhe ishin një nga trendet më të mëdha të vitit të kaluar.

Dua Lipa u kap me këpucët e urryera 600 euro që ishin trendi i

Dyshja u panë së bashku në Los Angeles teksa shëtisnin në Sushi Park në West Hollywood. Dua duket nuk shqetesohej nga fakti qe mbante këpucët e urryera të markës Alaïa, të cilat shpesh jane etiketuar si "modeli më i shëmtuar". Ajo i kishte kombinuar me xhinse dhe një bluzë të bardhë.

Dua Lipa u kap me këpucët e urryera 600 euro që ishin trendi i

Pupat të Alaia, të veshura nga yje të shumtë, u frymëzuan nga këpucët tradicionale japoneze dhe ishin një nga tendencat më të mëdha të modës të vitit 2023. Por ne fakt, nga publiku duket se nuk u pelqyen shume.

Dua Lipa u kap me këpucët e urryera 600 euro që ishin trendi i

Callum Turner më parë ka qene në një lidhje me aktoren Vanessa Kirby. Nga ana tjetër, Dua Lipa u nda me regjisorin francez Romain Gavras dhjetorin e kaluar. Sipas mediave, arsyeja e ndarjes së tyre ishte se Dua nuk donte të ngadalësonte karrierën e saj për shkak të një mashkulli. TMZ raporton se këngëtarja dhe aktori britanik për herë të parë janë parë së bashku në premierën e filmit “Masters of Air”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF