KreuCelebrity

E papritur: Albi Nako i propozon partneres për martesë në emision live!

E papritur: Albi Nako i propozon partneres për martesë në emision

Albi Nako befasoi me veprimin e fundit: Balerini dhe koreografi i ka propozuar për martesë partneres së tij, Dorit, në emisionin “S’e luan Topi”. Ata e bënë publike lidhjen e tyre kur Albi ishte brenda shtëpisë e “BBVA 3”, ku ajo i përcolli mesazhin që të bëhej i fortë dhe të luante ashtu siç ai dinte.

E papritur: Albi Nako i propozon partneres për martesë në emision

Albi e surprizoi partneren kur i ulur në gjunjë, me një sfond me trëndafila ku shkruhej “Marry Me”, itregoi asaj unazen, e Dorin, mes lotësh dhe emocionesh tha "Po". Sa i përket lidhjes, dyshja ka qenë mjaft private, por në disa momente gjatë bisedave në "BBVA 3", Albi ka treguar se kanë 6 vite bashkë dhe se janë shumë të dashuruar.

E papritur: Albi Nako i propozon partneres për martesë në emision

Pas lidhjeve të mëparshme me balerinat Alba Hoxha dhe Klaudia Pepa, dhe këtë herë Nako ka zgjedhur një balerinë si partneren e tij.

E papritur: Albi Nako i propozon partneres për martesë në emision

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF