KreuCelebrity

E quajtën ‘mendjemadh’; Luiz Ejlli ka një mesazh!

E quajtën ‘mendjemadh’; Luiz Ejlli ka një mesazh!

Luizi Ejlli ishte këtë të shtunë pjesë e spektaklit të “Big Brother VIP”, ku dha opinionet e tij në lidhje me banorët e këtij edicioni dhe lojën e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas përfundimit të spektaklit, Luizi është përballur edhe me komente jo edhe aq pozitive.

Një gjë të tillë e ka zbuluar vetë ai, teksa ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar dy fotografi nga pjesëmarrja e tij në spektaklin e së shtunës. Ejlli ka falënderuar të gjithë dashamirësit dhe ka dërguar edhe një mesazh për të gjithë ata që e kanë quajtur ‘mendjemadh’.

E quajtën ‘mendjemadh’; Luiz Ejlli ka një mesazh!

“Faleminderit të gjithëve për dashamirësinë dhe pritjen e ngrohtë, gjithashtu i kërkoj ndjesë atyre që i dukem ‘mendjemadh', thjesht sepse po them këndvështrimin tim. Tek e fundit, nuk jam opinionist por thjesht një ish-banor”, ka shkuar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)


Kujtojmë që Luiz Ejlli rrëmbeu vitin e kaluar zemrat e mbarë publikut shqiptar me lojën e tij brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF