KreuCelebrity

“E shkuara jote e errët…”, BBV3 - Luizi i bën komentin epik Ledionit!

“E shkuara jote e errët…”, BBV3 - Luizi i bën

Sezoni i tretë i “Big Brother Vip Albania” pritet te nise ne 13 janar 2024, dhe pre ditësh në rrjet po qarkullojnë lajme se Ledion Liço do të zërë vendin e Arbana Osmanit duke e marrë vete drejtimin e programit. Së fundmi, mes këtyre aludimeve Luiz Ejlli ka dhënë një koment teksa postoi një video në InsaStory.

“E shkuara jote e errët…”, BBV3 - Luizi i bën

Fituesi i “BBV2” i uroi sukses moderatorit, ndërsa me frazën “ke për të marrë vesh gjëra që nuk i di as ti” Luizi i shtoi akoma më shumë dyshimet mbi prezantuesin e spektaklit.

“E shkuara jote e errët…”, BBV3 - Luizi i bën

 “Mister Ledion Liço. Mirëserdhe në Instagram, se kam qef, ëndërr e kam pas të bëj si veteran i Instagram-it. Suksese, të shkoftë mbarë me thashetheme. Ke për të marrë vesh gjëra që nuk i di as ti, ke për t’u surprizu për gjërat që ke për të marrë vesh. Nuk e ke dit për talentet që mund të kesh apo të shkuarën tënde të errët. Të gjitha këto ke për ti marrë vesh në Instagram”– tha Luizi.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF