KreuCelebrity

Edhe Arbenita e la pas historinë me Feron? Kush është personi që po e shoqëron për pushime!

Edhe Arbenita e la pas historinë me Feron? Kush është personi

Arbenita Ismajli disa muaj më parë i dha fund martesës me ish-reperin e njohur Fero, për shkak të dhunës fizike dhe psikologjike që ky i fundit ushtronte mbi të. E ndërsa Fero ndryshoi krejtësisht jetën e tij duke u shkëputur nga muzika e duke iu kushtuar fesë, thuhet se tashmë ka gjetur dhe një partnere të re, e cila i përket gjithashtu besimit islam.

Edhe Arbenita e la pas historinë me Feron? Kush është personi

Por me sa duket edhe Arbenita ka ecur përpara, duke hedhur pas krahëve historinë disa vjecare me reperin. Modelja është aktualisht duke shijuar një palë pushime jashtëkufijve. Ajo ka postuar së fundi  disa foto në Instagram, duke ekspozuar format e saj perfekte trupore teksa  kishte veshur një palë bikini në ngjyrë të rozë.

Edhe Arbenita e la pas historinë me Feron? Kush është personi

Në disa nga fotot, Arbenita ka treguar se në këto pushime po shoqërohet nga vajza e saj, Nina dhe shoqja e vet e ngushtë.

Edhe Arbenita e la pas historinë me Feron? Kush është personi

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF