KreuCelebrity

Egli Tako në Big Brother VIP?! Sapo na e dha përgjigjen!

Egli Tako në Big Brother VIP?! Sapo na e dha përgjigjen!

Ndërsa vetëm pak ditë na ndajnë nga nisja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, emra personazhësh të fasmhëm vijojnë të përfliten si banorë të shtëpisë. Egli Tako është njëri prej tyre, e duket se këngëtarja vetëm tani vendosi ta japë përgjigjen përfundimtare nëse do jetë në Big Brother apo jo. Dhe përgjigja është Jo, Egli nuk e ka parë të arsyeshme të jetë pjesë e reality shoë të famshëm pasi siç vetë është shprehur ka të tjera prioritete dhe projekte për këtë vit.

Egli Tako në Big Brother VIP?! Sapo na e dha përgjigjen!

“E di që keni lexuar, e dëgjuar pafund aludime kohët e fundit, por jo, nuk do jem. Kam një vit plot me ëndrra dhe objektiva përpara, të cilat duhet t’i realizoj. Të falenderoj nga zemra për fjalët e mira dhe vlerësimin që gëzon për mua”; i është përgjigjur Egli një ndjekësje të saj e cila e ka pyetur nëse do të jetë pjesë e Big Brother këtë vit.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF