KreuCelebrity

Einxhel dhe Dagz tregojnë për herë të parë portretin e Trev

Einxhel dhe Dagz tregojnë për herë të parë portretin e
Në një vjetorin e Trev, Dagz dhe Einxhel kanë vendosur ta tregojnë portretin e vogëlushit me një këngë të bukur festive, videoklip i cili u bë nga të gjithë pjestarët e familjes.

Çifti publikuan një këngë të titulluar “Dhuratë” e cila i dedikohet të voglit të tyre, Trev.

Në një postim në Instagram Einxhel i dedikoi disa fjalë të ëmbla për të birin:

“Prej një viti ky projekt fle në ëndrrat tona dhe më në fund u bë realitet????Kemi menduar shumë se cila mund të ishte dhurata e duhur për 1 vjetorin e Trev, e ndërkohë dhe mënyra për ta gëzuar të gjithë së bashku këtë lumturi tonën, ndaj vendosëm ta përjetësonim në këtë këngë festash! Sigurisht kishte ardhur dhe momentin që dhuratën tonë më të çmuar ta ndanim dhe me ju, kryesorin që na frymëzoi për këtë këngë, Trev. E krijuar me shumë dashuri e përkushtim nga ne të dy dhe nje ekip i mrekullueshëm, që të vijë në shtëpinë tuaj këtë prag festash, si DHURATË për këdo që ju do zemra juve!! Prej nesh për Ju, festofshin zemrat tuaja çdo ditë plot gëzim e dashuri.”

Einxhel dhe Dagz tregojnë për herë të parë portretin e

Einxhel dhe Dagz tregojnë për herë të parë portretin e

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF