KreuCelebrity

Ekskluzive/ Dea Mishel kthehet në krahët e ish-të dashurit! Ja fotot

Ekskluzive/ Dea Mishel kthehet në krahët e ish-të dashurit! Ja
Ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’, Dea Mishel duket se është rikthyer me ish- të dashurin e saj Islin me të cilin ka patur një lidhje 5 vjeçare.

Burime ekskluzive për Bordo kanë zbuluar se Dea është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj në Kolasin.

Ekskluzive/ Dea Mishel kthehet në krahët e ish-të dashurit! Ja
Ndarja e tyre para dy vitesh bëri bujë, pasi vetë Mishel pohoi se kishin shumë mosmarrëveshje për shkak të xhelozisë.

“Unë vetëm ashtu mund të jem e lidhur me dikë. Por nuk them dot fjalë të këqija për atë, pavarësisht se vuajta shumë kur u ndava. Pavarësisht se ai më bëri mua që ta shaja sa se ke idenë. Por kur e kthej në kohë, nuk e shaj dot dhe s’e krahasoj dot. S’besoj që do njoh dikë aq të mirë sa ai, ma neverit çdo mashkull tjetër”, shprehet dikur Dea.

Duket se tashmë dyshja i kanë dhënë një tjetër shans njëri-tjetrit.

Ekskluzive/ Dea Mishel kthehet në krahët e ish-të dashurit! Ja

Tags:

dea mishel

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF