KreuCelebrity

Ellie Goulding divorcohet pas 4 viteve martesë

Ellie Goulding divorcohet pas 4 viteve martesë
Këngëtarja Ellie Goulding i ka dhënë fund martesës së saj katër vjeçare. Divorci duket se ka ndodhur më herët, por vetëm sot ka dalë me një deklaratë mbi ndarjen.

Pas thashethemeve që mediat nisën të shkruanin për martesën e saj, Ellie vendosi të flasë.

“Në dritën e historive të fundit, ndjej se nuk kam zgjidhje tjetër veçse t’ju ​​bëj të ditur të gjithëve se unë dhe Caspar u ndamë disa kohë më parë. Ne mbetemi miq të ngushtë dhe do të jemi bashkëkujdestarët më të mirë të djalit tonë.

Ellie Goulding divorcohet pas 4 viteve martesë
Ne jemi të përkushtuar të mbrojmë privatësinë e familjes sonë dhe paraprakisht falënderojmë njerëzit për respektimin e dëshirave tona – nuk do të komentojmë më tej. Faleminderit”, shkruan ajo dhe me kaq mbyllet historia.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF