KreuCelebrity

Enada At’Nikolla feston ditëlindjen!

Enada At’Nikolla feston ditëlindjen!

Stilistja e njohur dhe shumë e dashur për të gjithë Enada At’Nikolla feston sot ditën e saj të lindjes.
 
Edhe pse vitet kalojnë, pasi prej më shumë se 20 vitesh emri i saj është një nga mëdhenjtë në fushën e modës në Shqipëri, duket sikur për stilisten e mirënjohur koha ka ndalur.. Plot stil dhe sharm, Enada At’Nikolla gjithmonë ka spikatur dhe ka ditur të tërheqë vëmendjen. 

Stilistja ndër vite ka krijuar koleksione të panumërta, që nga ato bikini te fustanet koktej, të mbrëmjes, fustane nusërie, e tek ato haute couture!

Shumë prej veshjeve më të bukura shqiptare mbajnë padyshim vulën e Enada At’Nikollës!

Enada At’Nikolla feston ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen, e bukura Enadë!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF