KreuCelebrity

Erjola i tha se për të ajo ka vdekur dhe i gatoi hallvë, Ilnisa me lotë në sy: Më sheh vajza moj!

Erjola i tha se për të ajo ka vdekur dhe i gatoi hallvë, Ilnisa

Ilnisa është prekur nga veprimi i Erjolës dhe fjalët e saj. Gazetarja u shpreh se nuk duhej të bëhej ai veprim, duke kujtuar se këtë format e shikon edhe vajza e saj, dhe shtoi se loja dhe ofendimet e saj kanë qenë brenda kufijve dhe kurrë nuk i ka uruar vdekjen dikujt. Erjola nuk pendohet. Ishte ajo që ngriti një plan bashkë me Julin dhe Ledjonën për të futur në lojë Ilnisën.

Erjola i tha se për të ajo ka vdekur dhe i gatoi hallvë, Ilnisa

Loja ka vazhduar dhe Erjola ka vendosur të gatuaj një hallvë. Gatim i saj ishte posaçërisht për Ilnisën e cila duke mos kuptuar gjestin i ka kërkuar shpjegime Erjolës.

Erjola i tha se për të ajo ka vdekur dhe i gatoi hallvë, Ilnisa

Ja si iu përgjigj banorja:

“Natën kur pashë klipin u preka. E patë reagimin tim. U ula me ty, më dole në shteg. Vura veten në një test, e di që deri dje nuk e kishe kuptuar afrimitetin tim me ty. Unë u afrova me ty për të të vënë në lojë ty dhe Meritonin. Një person që u prek, iu cënua burrëria… Ti ma jep dorën për lojë, sapo i thashë Julit që ti përdor vajzat. Hakmarrjen do të ta servir në një pjatë të ftohtë… Si lojtare s’do ta bësh gjumin rehat, si banore po iki të ta ha një pjatë hallvë sepse figurativisht, për mua ke vdekur…”-shprehet ajo.

https://www.instagram.com/reel/C38F5YhsAnT/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF