KreuCelebrity

Eshtë e vërtetë: Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë LIVE!

 

Eshtë e vërtetë: Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë

Ate qe perflitej, Olta Gixhari e konfirmoi vete: Aktorja pohoi se është shtatzënë në finalen e DWTS. E veshur me një fustan të kuq, Olta ka konfirmuar zerat duke theksuar se është në pritje të ëmbël. Ngacmimit të moderatores së spektaklit nëse ishte vajzë apo djale, Olta i është përgjigjur duke thënë se ende nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjes, por është e lumtur që ajo është shëndoshe e mirë.

Eshtë e vërtetë: Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë

Bora: Shihni sa e bukur që është. Tani më thoni kush ja jep këtë lloj bukurie kësaj gruaje?

Olta: Jam në pritje të ëmbël. Është folur shumë për këtë, por ku ka më mirë sesa tani dhe sot ta thuash këtë dhe të kesh një kujtim të bukur.

Bora: A duhet të marrë ndonjë nga këto tullumbacat rozë apo jo?

Olta: Unë nuk e di. Do të doja shumë që të ishte rozë, por nuk e di akoma. Kam vendosur të mos ta zbuloja ende gjininë. E rëndësishme është që është i shëndetshëm.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF