KreuCelebrity

Çfarë ndodhi? Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore!

Çfarë ndodhi? Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë

Kiara tito pret të bëhet nënë për herë të parë. Por së fundi, moderatorja nuk po ndihet mirë.

Çfarë ndodhi? Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë


Me anë anë të një postimi të bërë në profilin e saj të rrjetit social “Instagram”, Kiara ka publikuar një “selife”, në të cilën duket paksa e lodhur dhe bashkangjitur saj, ka shkruar se është në një gjendje gripale. Nuk eshte thjesht semundja ne vetvete që e shqetëson, por edhe fakti që ajo po i rikthehet shpesh.

Çfarë ndodhi? Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë

 

“Një herë në muaj me grip. Epo mirë…”, shkruan moderatorja në postimin e bërë në “Instastory”.Pas daljes nga Big Brother ku dhe lindi romanca e tyre, Luizi dhe Kiara kanë vazhduar të jetojnë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk i kanë lënë pas dore as fansat e tyre me të cilët shpesh herë kanë ndarë foto nga përditshmëria e tyre.

Çfarë ndodhi? Kiara shfaqet në gjendje jo të mirë

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF