KreuCelebrity

Çfarë po aludon Olta Gixhari për Sara Hoxhën: Do të t’pres sa edhe ti...

Çfarë po aludon Olta Gixhari për Sara Hoxhën: Do të

 Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë padyshim një ndër çiftet më të përfolura të showbizz-it. Ndarja e tyre u rrethua me mister per shume kohe, pasi asnjera nga palet nuk ka folur hapur per te. Sipas asaj që shkruan “Infokus”, bazuar në burime të tyre, “çifti vazhdon të jetojë një jetë të lumtur dhe të qetë me njeri-tjetrin”, e kjo e shton edhe me shume peshtjellimin ne lidhje me statusin e lidhjes se dyshes.

Çfarë po aludon Olta Gixhari për Sara Hoxhën: Do të

Së fundmi, pa praninë e Ledrit, Sara ka marrë pjesë në festën që aktorja si dhe ish-banorja e BBV2 Olta Gixhari ka bërë për zbulimin e gjinisë së bebushit të saj.

Çfarë po aludon Olta Gixhari për Sara Hoxhën: Do të

Ato u shfaqen shumë të afërta, dhe teksa Olta është në pritje të një djali, nëpërmjet një fotoje ku shihen bashke, Sara shkruan: Mama çunash ti nuk kapem me ty unë. Pergjigja e aktores "Do të të  pres sa të bësh dhe ti cunin", ngjalli diskutime se për cfarë mund të jetë duke aluduar ajo.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF