KreuCelebrity

Fero martohet për herë të dytë?! "Grua e re e besimit islam..."!

Fero martohet për herë të dytë?! "Grua e re e besimit

Fero vazhdone ndryshimet e mëdha në jetën e tij. Ish reperi i është përkushtuar plotesisht besimit në fenë Islame. Vec largimit nga muzika, Fero, i cili tashmë njihet me emrin e tij të ri Khattab thuhet se ka lidhur kurorë me një grua të re, e pershkruar si myslimane e devotshme.

Fero martohet për herë të dytë?! "Grua e re e besimit

Sipas Gazetës Insajderi, ish-reperi i cili po i përkushtohet fesë Islame ka vendosur të largohet përfundimisht nga rrjetet sociale dhe arsyeja është martesa e tij me një grua të re, e cila po ashtu si Khattab i takon besimit islam.

Kujtojmë se, Fero ka qenë më parë i martuar me bukuroshen Arbenita Ismajli, me të cilën ka një vajzë. Rrugët e tyre u ndanë pak muaj më parë, pasi ish-reperi përfundoi në pranga i akuzuar për dhunë ndaj modeles.

Fero martohet për herë të dytë?! "Grua e re e besimit

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF