KreuCelebrity

Flitet për ndarje, veprimi i papritur që bëri bashkëshortja e Gaz Pajës!

 

Flitet për ndarje, veprimi i papritur që bëri bashkëshortja


Në mediat rozë po flitet se aktori i humorit Gaz Paja i ka dhënë martesës disa vjeçare me bashkëshorten e tij, Ira Seferi, me të cilën ka edhe një djalë. Dyshja lidhën kurorë qershorin e vitit 2019. Dasma e tyre madhështore rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, dhe dyshja dukeshin aq mirë në krah të njëri-tjetrit!

Flitet për ndarje, veprimi i papritur që bëri bashkëshortja

Por me gjasë, gjërat nuk kanë shkuar tamam ashtu sic duhet. Aludimet për ndarjen e çiftit, nisën pasi postimet e aktorit me Iran muajt e fundit kanë qenë të pakta, ndërsa prej kohësh ata nuk janë shfaqur me njëri-tjetrin në publik.

Flitet për ndarje, veprimi i papritur që bëri bashkëshortja

Edhe më shumë i nxiti dyshimet fakti që Gazi u shfaq i vetëm në premierën e filmit “5 Herë JO”, ku Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë protagonistët kryesorë, vetëm në shoqërinë e disa miqve dhe mungesa e të shoqes ra në sy.

Flitet për ndarje, veprimi i papritur që bëri bashkëshortja

Ndërkohë, duket se Ira nuk e ndjek aktorin në rrjetet sociale, dhe ende nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur mes çiftit.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF