KreuCelebrity

FOTO / Diola Dosti kalon fundjavën me partnerin dhe të bijën

FOTO / Diola Dosti kalon fundjavën me partnerin dhe të bijën
Disa ditë më parë, Diola Dosti dhe biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu konfirmuan lidhjen e dashurisë për të cilin ishin përfolur prej kohësh.

Tashmë nuk kanë më pse të fshihen dhe çifti është mjaft aktiv në rrjetet sociale me postime krah njëri tjetrit.

Këtë fundjavë çifti e ka kaluar bashkë, por edhe në shoqërinë e vajzës së Diolës. Ka qenë Bleza që ka publikuar një foto me mamin dhe partnerin e saj, duke e shoqëruar foton me 2 zemra.

Duket se vajza e madhe e Diolës është shumë e lumtur që mamaja e saj ka rigjetur dashurinë.

FOTO / Diola Dosti kalon fundjavën me partnerin dhe të bijën

FOTO / Diola Dosti kalon fundjavën me partnerin dhe të bijën

FOTO / Diola Dosti kalon fundjavën me partnerin dhe të bijën

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF