KreuCelebrity

FOTO/ Kush është fotografja që i ka rrëmbyer zemrën Princ Lekës?

FOTO/ Kush është fotografja që i ka rrëmbyer zemrën

Princ Leka dhe Elia Zaharia duket se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Prej kohësh lajmi ka qarkulluar në media dhe një gjë e tillë u konfirmua edhe në ditën e Krishtlindjes, ku Princ Leka dhe Elia Zaharia publikuan foto vetëm me vajzën e tyre, ndryshe nga vitet e tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HRH Crown Prince Leka (@princleka)

E mesa duket Princ Leka jo vetëm është ndarë nga Elia Zaharia, por ka krijuar edhe një lidhje të re dashurie. Ditët e fundit ai ka shtuar numrin e fotove të postuara, ndryshe nga zakonisht, dhe në to shihet vetëm me vajzën e tij.

Burime pranë “Living” thonë se pas aparatit qëndron e dashura e re e Princ Lekës, të cilën ky i fundit e ka bërë tag edhe në postimet e tij.

FOTO/ Kush është fotografja që i ka rrëmbyer zemrën

Bëhet fjalë për Blerta Celibashin, që punon si gazetare për marrëdhënien me median dhe që është e angazhuar duke i bërë foto gjithë kohës Princ Lekës.

FOTO/ Kush është fotografja që i ka rrëmbyer zemrën

Kujtojmë që deri më tani as Elia Zaharia dhe as Princ Leka nuk kanë bërë asnjë reagim, duke mos konfirmuar e as mohuar ndarjen e tyre.

FOTO/ Kush është fotografja që i ka rrëmbyer zemrën

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF