KreuCelebrity

FOTO/ Tom Brady dhe Irina Shayk kapen 'mat' sërish; darkë në Manhattan!

FOTO/ Tom Brady dhe Irina Shayk kapen 'mat' sërish; darkë

Tom Brady dhe Irina Shayk së fundmi janë parë duke shijuar një darkë komode së bashku në një restorant në Manhattan. Sipas TMZ, ishte Brady ai i cili e pagoi me mirësjellje faturën për takimin e tyre të bukur.

 

Kjo nuk është hera e parë që të dy shihen bashkë. Pasi u panë fillimisht në Miami gjatë Art Basel në dhjetor, dyshja ndanë një vakt tjetër, këtë herë në Brasserie Fouquet's në Tribeca. Restoranti, i vendosur brenda Hotel Fouquet's, priti Brady dhe Shayk për rreth dy orë para se të largoheshin së bashku.

FOTO/ Tom Brady dhe Irina Shayk kapen 'mat' sërish; darkë

Ndërsa ata u takuan për rreth katër muaj, romanca e tyre thuhet se "u shua" në tetor 2022, siç konfirmohet nga Page Six. Shayk ruajti privatësinë e saj për këtë çështje, duke thënë për ELLE Magazine në nëntor, "Unë ndaj gjërat e mia të punës sepse vendosa ta mbaj jetën time personale, personale".

FOTO/ Tom Brady dhe Irina Shayk kapen 'mat' sërish; darkë

Megjithatë, dhjetori solli një tjetër pamje në festën e Leonardo DiCaprios në Art Basel, duke treguar një lidhje të vazhdueshme. Sa i përket Tom Brady, ai po përgatitet për një sfidë të re si analisti kryesor i FoxNFL në sezonin e ardhshëm.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF