KreuCelebrity

Georgina Rodriguez shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Georgina Rodriguez shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Georgina Rodriguez mund të jetë sërish shtatzënë. Aludimet nisën pasi partnerja e Cristiano Ronaldos publikoi disa fotografi pas festave në rrjetin e saj social Instagram. Në një prej fotove, fëmijët e çiftit të famshëm shihen duke puthur barkun e modeles. “Familja ime, jeta ime”, ka shkruar ajo krah postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Shumë prej ndjekësve nuk nguruan ta pyesin nëse është shtatzënë, por Rodriguez ka zgjedhur të mos i përgjigjet asnjërit prej tyre. “Duke pritur një fëmijë!”, ndërsa një tjetër ka thënë: “Apo i puth barkun se është një fëmijë rrugës?”.

Georgina Rodriguez shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Ajo që duket gjithashtu e qartë është se do t'i jepte fund informacionit që dolën muaj më parë, duke sugjeruar se debatet ishin të shpeshta mes çiftit, përveç marrëdhënies së tensionuar në dukje të Georgina me familjen e Ronaldos dhe lodhjes së futbollistit për shkak të stilit të saj luksoz të jetesës.

Georgina Rodriguez shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!

Ronaldo është i lumtur të tregojë fëmijët e tij binjakë dhe ata shfaqen rregullisht si në Instagramin e tij, ashtu edhe në rrjetet sociale të të dashurës së tij Georgina. Në vitin 2016, Georgina, tani 29 vjeçe, ra në dashuri me Ronaldon, pasi e kishte takuar atë ndërsa punonte për Gucci në Madrid. Dyshja filluan të takoheshin dhe që atëherë janë bashkë.

Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të quajtur Alana Martina, në korrik 2017 dhe patën një vajzë tjetër, Bella, në 2022, në të njëjtën kohë kur njoftuan vdekjen tragjike të djalit të tyre.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF