KreuCelebrity

Gjesti aspak i zakonshëm i Benny Blanco për Selena Gomez!

Gjesti aspak i zakonshëm i Benny Blanco për Selena Gomez!

Selena Gomez është një frymëzim për të dashurin e saj, Benny Blanco, jo vetëm në anën muzikore ku të dy kanë krijuar muzikë së bashku, por edhe në anën personale të Benjamin Joseph Levin, emri i vërtetë i producentit muzikor.

Benny ndau në llogarinë e tij në Instagram një dizajn që kishte zgjedhur për thonjtë e tij, krijuar nga @nailedbytav. Në foto, producenti 35-vjeçar muzikor ndau dizajnin që kishte zgjedhur për këmbët e tij, të frymëzuar nga turshitë, ushqimi i preferuar i Selenës.

Gjesti aspak i zakonshëm i Benny Blanco për Selena Gomez!

“Ky djalë është i përkushtuar”, ka shkruar një përdorues. "Çfarë pune e mrekullueshme! Më pëlqen që ato janë turshitë e saj të preferuara. Më pëlqen kjo për mbretëreshën time”, shtoi një përdorues.

Por ky nuk ishte i vetmi gjest dashurie mes çiftit. Disa ditë më parë, Benny tregoi në llogarinë e tij në TikTok se si e dashura e tij i përgatiti një meze të lehtë me turshi për ditën e Shën Valentinit, padyshim nga marka Best Maid Pickles.

Gjesti aspak i zakonshëm i Benny Blanco për Selena Gomez!

Çifti ka vetëm pak muaj bashkë, pasi mezi e zyrtarizuan lidhjen e tyre kur në një postim Selena Gomez shkroi: “Ai është absolutisht gjithçka në zemrën time” dhe “gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë”. Edhe pse spekulohet se dashuria u shfaq që në verë, pasi ata filluan të punojnë së bashku në produksionin e radhës të Selenës, i cili pritet të dalë këtë vit.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF