KreuCelebrity

Gjykimi i konkurrentëve, Adi Krasta u shpall “sfidën” 3 anëtarëve të jurisë!

Gjykimi i konkurrentëve, Adi Krasta u shpall “sfidën” 3

Adi Krasta i befasoi 3 anëtarët e tjerë të jurisë së X Factor Albania në Tv Klan: Arilenën, Elhaidën dhe Young Zerkën, duke i shpallur papritur një sfidës. Ai vuri ne dukje faktin që publiku, sic tha, me televotimin e tij ka bërë disa gafa dhe ndaj, i ftoi tre kolegët, të votonin ndryshe.

Gjykimi i konkurrentëve, Adi Krasta u shpall “sfidën” 3

“Kam një sfidë për tre anëtarët e jurisë që janë mentorë. Publiku ka bërë disa gafa në votim. Nga sot e tutje ju ftoj të votoni ndryshe jo si do publiku”, ishte komenti i gazetarit dhe drejtuesit te njohur televiziv shqiptar.

Në këtë rikthim të “X Factor Albania” ka qenë surprizues jo vetëm interesi, por edhe numri i madh i talenteve, të cilët e shohin këtë skenë si mundësinë e tyre të së ardhmes.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF