KreuCelebrity

“Goca ime, motra ime..”: Sara bën urimin e ndjerë për ditëlindjen e Poem, Ledri asnjë reagim!

“Goca ime, motra ime..”: Sara bën urimin e ndjerë

Poem Blu ka sot ditëlindjen; vajza e Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës mbush tre vjeçe dhe ka marrë një urim shumë të ëmbël nga e ëma.

“Goca ime, motra ime..”: Sara bën urimin e ndjerë

“E ke ndryshuar jetën time Poem, faleminderit që më ke bërë mamanë më krenare, nuk e kisha menduar kurrë që do bëhesha. Shpresoj që jeta jote të jetë ashtu siç je ti, gëzuar ditëlindjen goca ime, motra ime shoqja ime e ngushtë”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë edhe mamaja e Ledrit e ka uruar vogëlushen për ditëlindje me disa foto dhe video. Nga Ledri sakaq nuk pati asnjë reagim publik.

“Goca ime, motra ime..”: Sara bën urimin e ndjerë

Flitet prej kohesh tashme se çifti është ndarë por ende asgjë nuk eshte konfirmuar nga dyshja. Nuk dihet nëse kjo ditë e vecantë e vajzës së tyre do të mjaftojë për t`i bërë bashkë që të festojnë si një familje ditëlindjen e saj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF