KreuCelebrity

Gocat e famshme po veshin këto këpucë të pranverës!

Gocat e famshme po veshin këto këpucë të pranverës!

Pranvera po afron, e bashke me te, edhe pergatitjet për ndryshimin garderobes. Kapërcimi i stinëve me stil megjithate, mund te jete një strategji paksa e lodhshme. Atëherë, përse te mos frymezohemi nga të famshmit!

Gocat e famshme po veshin këto këpucë të pranverës!

Prej materiali lëkure, ky version këpucësh të sheshta me fare pak takë platformë duket se jane te preferuarat e momentit, e shihen si një zgjedhje klasike dhe elegante njekohesisht.

Gocat e famshme po veshin këto këpucë të pranverës!

Një stil që lartësohet në nivelin modern, pa humbur rehatinë në asnjë hap: takë minimale dhe një pamje e thjeshtë që e bën çdo kombinim tuajin të pagabueshëm me këto këpucë.

Gocat e famshme po veshin këto këpucë të pranverës!

Shembullin e japin më së miri Gigi Hadid dhe Katie Holmes, te cilat e kane gjetur tashme sesi të kalojnë me stil nga çizmet e gjata dhe të ngrohta të dimrit te hapat e lehtë dhe modernë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF