KreuCelebrity

Gripi bën viktimën e parë këtë vit në Shqipëri!

Gripi bën viktimën e parë këtë vit në

Gripi bëri sot viktimën e parë në Shqipëri këtë vit. Bëhet fjalë për një 71 vjecar, i cili ndërroi jetë këtë të martë në në Spitalin Infektiv të QSUT-së në Tiranë.

Gripi bën viktimën e parë këtë vit në

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, nuk ka qenë e mundur të shpëtohet i moshuari. Shkak duket është bërë dhe fakti që ai vuante dhe nga sëmundje të tjera bashkëshoqëruese dhe nga gripi, gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar akoma edhe më shumë.

Një ditë më parë, edhe këngëtarja Olta Bola rrëfeu se ky grip ka qenë shumë më i ashpër se zakonisht. Artistja kishte zënë shtratin bashkë me të bijën, dhe këtë eksperiencë aspak të mirë e ndau me ndjekësit e saj, të cilët i këshillonte të bënin , sepse me sa duket, bëhet fjalë një virozë vecanërisht të fortë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF