KreuCelebrity

Habit Meri Shehu me banorin që i pëlqen: “Kam ndjenja për…”!

Habit Meri Shehu me banorin që i pëlqen: “Kam ndjenja

Banorja e “Big Brother VIP” Meri Shehu eshte kthyer ne nje personazh mjaft simpatik per publikun, me menyren e saj te shpenguar te sjelljes dhe komunikimit. Gjatë një bisede me Ilnisën, astrologia tregoi plot sinqeritet se ka ndjenja për Romeo Veshajn.

Habit Meri Shehu me banorin që i pëlqen: “Kam ndjenja

 

Ndonëse nuk ka kimi me aktorin, ajo u shpreh se çuditërish ai thjesht i pëlqen.


Pjesë nga biseda

Ilnisa: Çfarë ndjesie të jep ty Romeo?

Meri: Nuk e di, akoma nuk e kam lexuar deri në fund.

Ilnisa: Por ke një…

Meri: Kam një ndjenjë, por jo kimi.

Ilnisa: Kimi ke me bebin tim ti (për Meritonin)

Meri: Jo as me bebin tënd. Çuditërisht me këtë jam asnjëanëse, s’më kap në asnjë anë thjeshtë më pëlqen.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF