KreuCelebrity

Hailey Bieber ka një mesazh për ata që aludojnë për ndarjen e saj nga Justin Bieber!

Hailey Bieber ka një mesazh për ata që aludojnë për

Babai i Hailey Bieber, Stephen Baldëin, ka thënë së fundmi diçka që ka shqetësuar jo pak fansat e Justin Bieber dhe gruas së tij, pasi në një postim në rrjetet sociale ka kërkuar nga fansat që të luten për marrëdhënien e Hailey dhe Justin.

Padyshim që kjo shkaktoi një valë aludimesh për situatën martesore të çiftit, duke mos përjashtuar divorcin e mundshëm. Megjithatë, Hailey tashmë i ka vënë ujë të ftohtë situatës.

Në llogarinë e saj në Instagram, Hailey Bieber është përgjigjur duke postuar një storie si kundërpërgjigje ndaj thashethemeve dhe ka thënë si më poshtë në lidhje me situatën mes saj dhe Justinit.

Hailey Bieber ka një mesazh për ata që aludojnë për

"Postimet e vazhdueshme që shoh në TikTok janë 100% të gabuara. Të krijuara nga ajri... vijnë nga vendi i iluzionit”, shkroi Hailey. "Kështu që unë e di se mund të jetë argëtuese të ushqehesh me këto postime, por vetëm dijeni se ato janë false. Më vjen keq”.

Për nder të ditëlindjes së tij të 30-të, superylli i popit Justin Bieber u nderua me një figurë të re dylli në Madame Tussauds. Ai ka festuar edhe me një mesazh shumë romantik nga Haley Bieber.

Statuja e Bieber-it me përmasa reale, tani e ekspozuar në vendndodhjen e muzeut në Hollyëood, Kaliforni, përfshin disa detaje të jetës reale që përputhen me muzikantin, duke përfshirë tatuazhet e tij në qafë dhe të njëjtën xhaketë dhe veshje që kishte veshur në videoklipin e tij 2021 për "Peaches ."

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF