KreuCelebrity

Heidi pajtohet me Romeon, komenton Elgit Doda: “Të thashë mos të…”!

Heidi pajtohet me Romeon, komenton Elgit Doda: “Të thashë mos

Romeo dhe Heidi duket se kanë bërë paqe me njëri-tjetrin. Mbrëmjen e djeshme dyshja është parë në oborr me puthje dhe përqafime, e pasditen e sotme u shfaqen të vetëm në lavanderi me puthje pasionante mes tyre. Marrëdhënia e dyshes ka patur uljet dhe ngritjet e veta, por mesa duket çdo moment ‘i vështirë’ i tyre është lënë pas kraheve dhe po shijojnë romancën mes njëri-tjetrit.

Heidi pajtohet me Romeon, komenton Elgit Doda: “Të thashë mos

Miku i ngushtë i Romeos, këngëtari Elgit Doda, ka komentuar pajtimin e tyre. Ai shpërndau në Instastory një moment ku Heidi dhe Romeo janë duke u përqafuar dhe shkruan:”Të thashë mos të të vij aty brenda” shoqëruar me dy zemra.

Heidi pajtohet me Romeon, komenton Elgit Doda: “Të thashë mos

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF