KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e hënë 29 janar 2024

Horoskopi ditor, e hënë 29 janar 2024

Dashi

Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do jene vërtet te mëdha dhe te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Beqaret nga ana tjetër do jene me te hapur ndaj takimeve dhe me shume gjase do takojnë një person te përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me shume kujdes qe te mos kenë probleme.

Demi

Edhe qe ju qe jeni shume realiste zakonisht do filloni te ëndërroni për jetën tuaj ne çift. Partneri nga ana tjetër nuk do jete ne ditën e tij me te mire dhe kjo mund te sjelle zhgënjime. Beqaret duhet t’iu kushtojnë me tepër vëmendje personave qe do iu vijnë rrotull. Buxheti do fillojnë te ekuilibrohet dhe ju mund te kryeni ndonjë shpenzim me tepër pa iu dridhur syri.

Binjaket

Sot do filloni te dyshoni jashtë mase për ndjenjat tuaja dhe nuk do jeni me te sigurte nëse personin qe keni ne krah është i duhuri. Flisni me te dhe shprehjani gjerat ashtu si i ndjeni. Për beqaret do ketë me te vërtetë një takim mjaft impresionues. Financat pritet te kenë përmirësime te ndjeshme dhe fale kësaj do mund te kryeni pa frike disa shpenzime te nevojshme.

Gaforrja

Dite shume e zakonshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk priten as surpriza te mëdha, por edhe probleme nuk do ketë. Duhet te bëni paksa kujdes edhe me xhelozinë e tepruar. Beqaret nuk do jene te gatshëm te nisin një histori dashurie sepse nuk do gjejnë personin e duhur. Sektori i parave do jete i qëndrueshëm, por jo aq i mire sa për te kryer shpenzime marramendëse.

Luani

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni ndjesi te veçanta dhe shpeshherë do iu duket vetja si ne ëndërr. Beqaret nuk duhet te nxitohen te krijojnë një lidhje me personin e pare qe do i joshe sepse nuk do mund ta kuptojnë kush është ai ne te vërtetë. Ne planin financiar mos prisni përmirësime te ndjeshme sepse kjo nuk mund te ndodhe menjëherë.

Virgjeresha

Fale ndikimit te madh te Venusit, jeta sentimentale e çifteve do jete me e bukur dhe me emocionuese. Shfrytëzojeni çdo sekonde kur te ndodheni pranë partnerit sepse ka momente qe nuk përsëriten. Beqaret nuk do i rezistojnë dot sharmit te një personi qe do vije nga jashtë. Ne planin financiar duhen marre masa shume strikte ne mënyrë qe gjerat te shkojnë mire.

Peshorja

Mosmarrëveshjet dhe debatet ne çift do jene te shumta gjate kësaj dite. Nuk do jeni aspak dakord me partnerin tuaj për ato qe ai do iu thotë dhe kjo do krijoje gjithë kohës tension. Beqaret nuk do e ndiejnë shume nevojën e dikujt ne krah dhe nuk do e kërkojnë aspak dashurinë. Ne planin financiar asgjë nuk do jete e thjeshte. Tregohuni shume te kujdesshëm.

Akrepi

Harrojini mosmarrëveshjet qe keni pasur kohet e fundit ne çift dhe mundohuni te tregoheni me optimiste për te ardhmen. Te dy keni gabuar kështu qe nuk keni pse ta mbani mendjen atje. Beqaret nuk duhet te dekurajohen edhe nëse nuk do e gjejnë shpirtin binjak. Miqtë nuk do i lënë për asnjë moment te mërziten. Ne planin financiar duhet te bëni disa sakrifica për ta stabilizuar situatën.

Shigjetari

Për ata qe kane kohe qe janë ne një lidhje pritet një dite e mbushur me diskutime serioze dhe me marrje vendimesh te rëndësishme. Mendohuni mire para se te hidhni çdo hap. Beqaret duhet te tregohen me te duruar nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Do ketë takime gjate kësaj dite. Ne planin financiar hiqni dore nga shpenzimet marramendëse sa me shpejt.

Bricjapi

Do iu ndryshoje shpesh humori gjate kësaj dite dhe kjo mund te sjelle probleme me partnerin. Nga ana tjetër nuk duhet vetëm te kërkoni ne lidhjen tuaj, duhet edhe te jepni. Beqaret nuk duhet t’i idealizojnë menjëherë personat qe do takojnë sepse mund te zhgënjehen. Situata financiare do filloje te përmirësohet me hapa te shpejta.

Ujori

Do jeni shume sensuale dhe joshës me partnerin tuaj sot dhe do e bëni atë ta ketë gjithmonë mendjen tek ju. Ne mbrëmje priten momente pasionante. jeni beqare dhe ëndërroni te keni ne krah një person te veçante? Sot do vije edhe takimi vendimtar për ju. Financat do jene përgjithësisht te mira, por nuk duhet te abuzoni për asnjë arsye me shpenzimet.

Peshqit

Sot do zbuloni disa gjera te reja për partnerin tuaj te cilat deri me sot as qe i keni ditur. Marrëdhënia ne çift do jete me e ngrohte se me pare. Beqaret nuk do kenë asnjë takim interesant dhe do mbeten serish me te njëjtin status. Financat do jene ne gjendjen me te mire te mundshme. Përfitoni nga kjo për te kryer shpenzimet e nevojshme apo për te shlyer borxhet.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF