KreuCelebrity

Ish-burri i Sofia Vergaras prezanton të dashurën në Instagram!

Ish-burri i Sofia Vergaras prezanton të dashurën në Instagram!

Është një histori dashurie që ka ardhur në rritje që nga shtatori, dhe tani Joe Manganiello dhe Caitlin O'Connor po e çojnë romancën e tyre në një nivel krejtësisht të ri.

Aktori i Magic Mike, 47 vjeç dhe aktorja e Winning Time, 34 vjeç, së fundmi zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram, duke shënuar një hap të rëndësishëm në rrugëtimin e tyre së bashku.

Pas shtatë muajsh nga ndarja e tij nga Sofía Vergara, Joe Manganiello duket se po shijon një kapitull të ri dashurie me Caitlin O'Connor. Çifti së pari tërhoqi vëmendjen e publikut në shtator, menjëherë pas njoftimit të divorcit të Joe nga gruaja e tij pas shtatë vitesh.

Ish-burri i Sofia Vergaras prezanton të dashurën në Instagram!

Në një postim të fundit në Instagram, Manganiello ndau me ndjekësit pak nga festa e tij e Shën Valentinit me O'Connor. Postimi përmbante fotografi të ëmbla.

Njoftimi i divorcit të Joe dhe Sofía erdhi në korrik përmes një deklarate të përbashkët, ku shprehin dashurinë dhe kujdesin e tyre për njëri-tjetrin, ndërsa kërkuan privatësi gjatë kësaj periudhe sfiduese.

Ish-burri i Sofia Vergaras prezanton të dashurën në Instagram!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF