KreuCelebrity

Ish-kunata i le komentin epik në foto Dua Lipës!

Ish-kunata i le komentin epik në foto Dua Lipës!

Dua Lipa ndau se fundi disa foto mjaft të bukura në Instagramin e saj, ku shihet duke notuar.
Por, ajo që lë më shumë përshtypje është komenti i modeles, Gigi Hadid, motra e ish partnerit të këngëtares shqiptare me famë botërore.

Ish-kunata i le komentin epik në foto Dua Lipës!

Hadid komentoi në foto “e mrekullueshme”, ndërsa fansat u habiten. Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë pasur një lidhje shumë vjeçare në të kaluarën, e për rrjedhojë, edhe Dua e Gigi kanë kaluar momente tv shumta së bashku.

Ish-kunata i le komentin epik në foto Dua Lipës!

Anwar sakaq, vëllai më i vogël i supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, zbuloi se ka shkuar për pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të Islamit, Mekë, për të respektuar Ramazanin. Ish-i dashuri 24-vjeçar i Duas postoi një sërë fotografish në Instagramin e tij nga udhëtimi i tij në vendlindjen e Profetit Muhamed në Arabinë Saudite, shkruan Daily Mail. "Umre me vëllezërit e mi të vërtetë!!! Vullneti nën Zotin. Përjetësisht mirënjohës për këto momente. Tani në shtëpi”, ka shkruar ai krah fotove.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF