KreuCelebrity

"Ishallah vdes": Efi hakmerret, bën publik mesazhin dhe emrin e komentuesit!

"Ishallah vdes": Efi hakmerret, bën publik mesazhin dhe emrin e

Personazhet e njohur marrin plot komplimenta e mesazhe mbeshtetese ne rrjetet sociale, por eshte gati e pashmangshme qe ne morine e mesazheve qe vershojne drejt tyre te mos kete dhe nga ato me permbatje urrejtjen. Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 2”, Efi Dhedhes ndau se fundi me  me ndjekësit e sa një mesazh fyes nga një komentues.

"Ishallah vdes": Efi hakmerret, bën publik mesazhin dhe emrin e

“Ishalla vdes”– i ka shkruar një djalë në një fotografi që Efi kishte postuar në InstaStory.

"Ishallah vdes": Efi hakmerret, bën publik mesazhin dhe emrin e

Ndërsa ish-banorja e “BBVA” e ka “ndëshkuar” atë duke e bërë publike mesazhin si edhe emrin e tij. “Mirëmëngjes nga njerëzit e shpifur që mban kjo botë”- ka shkruan Efi krahas fotografisë së profilit të komentuesit.

"Ishallah vdes": Efi hakmerret, bën publik mesazhin dhe emrin e

Ndërsa në një fotografi tjetër që Efi publikoi, ishte mesazhi: “Por ti prapë shkëlqe”, ndersa shihet aty duke buzeqeshur. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF