KreuCelebrity

Iu bë “hallva e vdekjes”, reagon vëllai i Ilnisës (dhe na prezanton vajzën e saj)!

Iu bë “hallva e vdekjes”, reagon vëllai i Ilnisës

Vëllai i Ilnisës ka reaguar pas ngjarjes së pzakontë që ndodhi ditën e sotme në shtëpinë e ‘BBV3’. Pasi Erjola thuri një ‘kurth’ për Ilnisën dhe Meritonin, ajo i gatoi atyre ‘hallvën e vdekjes’ dhe tha se Ilnisës në veçanti t’ia nxijë jetën sa të jetë brenda shtëpisë.

Iu bë “hallva e vdekjes”, reagon vëllai i Ilnisës

Kjo gjë e preku gazetaren e cila u përlot dhe i kujtoi moderatores faktin që ka një familje jashtë që e ndjek dhe vajzën sidomos, duke u përpjekur të tregonte sesi do të ndiheshin ata pas një skene të tillë. Reagimi i vëllai të Ilnisës për Erjolën ishte ‘ironizues’ .

Iu bë “hallva e vdekjes”, reagon vëllai i Ilnisës

Përmes një postimi në Instastory me Anaisin, vajzën e Ilnisës ( të cilën me këtë rast edhe na e prezantoi), ai shkruante: ‘Me Anaisin për një tortë sot. Për shëndet e jetë për të ëmën e saj dhe motrën time!’

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF