KreuCelebrity

Iu zbulua romanca, kush është reperi që i çoi dron Erjolës në “BBV”?!

Iu zbulua romanca, kush është reperi që i çoi dron

Lajmi ekskluziv  lidhur me romancën mes reperit të njohur Azet dhe konkurrentes së ‘BBV3’ Erjola Doçit, siç duket ‘nxorri sheshit’ çiftin, thote albeu.com. Dhe pse ende nuk ka një konfirmim prej dyshes, ose të paktën prej Azetit i cili është jashtë shtëpisë dhe me siguri është në dijeni për lajmet që qarkullojnë në rrjet, një dron i çuar në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’ ditën e sotme për Erjolën, ka ngritur më shumë dyshimet.

Iu zbulua romanca, kush është reperi që i çoi dron

‘Je më e mira! The king of BBV3. E❤️A’- shkruhej mbi të, duke ngritur pyetjen se mos ndoshta tani që iu zbulua romanca Azeti i ka nisur dron Erjolës?

Në programin “E Diell” ishin të ftuar disa nga ish-banorët e Big Brother e po ashtu edhe gazetari Bledi Mane. Teksa janë pyetur për Erjola Doçin nëse ka dikë brenda, Bledi ka reaguar duke thënë se ajo ka një romancë jashtë. Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2 theksoi se ai po e ndjek emisionin nga Gjermania dhe se është reper, e sipas zërave që kanë qarkulluar, ky artist është Azet.

Iu zbulua romanca, kush është reperi që i çoi dron

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF