KreuCelebrity

Ja pse tradhtojnë gratë sipas Robert Berishës!

Ja pse tradhtojnë gratë sipas Robert Berishës!

Robert Berisha foli në një interviste të zhvilluar se fundi lidhur me jetën private, profesionale e disa tema të tjera. Nje prej tyre ‘Arsyeja perse gratë tradhtojnë’. Ai ne fakt, u tregua mjafti kujdesshem, dhe fajin per kete, nuk ia hodhi grave, por tha se çdo mashkull ‘shtiret’ si një person tjetër deri sa ta bëjë për vete një femër dhe më pas nuk di ta vlerësojë atë që ka në krahë.

Ja pse tradhtojnë gratë sipas Robert Berishës!

‘400 litra parfum i harxhon, e 4 herë në ditë ndërrohet, ajo e pyet diçka ky s’ja kthen dot se 17 çamçakëzë i ka futur në gojë që mos t’i vijë era gojës, deri sa ta zëri më kupton. Kur nisin të bashkjetojnë, mbas tre muajve ja fut por**, duke parë ‘Netflix’, ajo aty e shkreta, dhe ky gjoja’ Tani të kam zënë unë ty’, as nuk i rregullon më flokët, as nuk vendos më parfum, as nuk dalin më, e aty femrën si kukull.’

https://www.instagram.com/reel/C3GQU7Dqkoc/?utm_source=ig_embed&ig_rid=20cea6f6-e20e-457e-9eff-f2cd6d866306

 

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF