KreuCelebrity

VIDEO/ “Je gjysma e gjysmës sime”, Bora Zemani futet në BBV; Romeo shpërthen në lot!

VIDEO/ “Je gjysma e gjysmës sime”, Bora Zemani futet në

Banorët e "Big Brother VIP" u përballën me një sfidë këtë të hënë, ku nuk duhet të reagonin ndaj asgjë që ndodhte në shtëpi. E teksa u fut aktorja Rita Lati, këngëtari Dashnor Diko, ishte edhe moderatorja Bora Zemani e cila hyri për të sfiduar kunatin e saj, Romeon.

Mes të tjerash, Bora i tha Romeos, “Je gjysma e gjysmës sime”. Në këto momente Romeo shpërtheu në lot, në pamundësi për t’i kthyer asaj një përgjigje, përndryshme do të humbte sfidën.

VIDEO/ “Je gjysma e gjysmës sime”, Bora Zemani futet në

Ai nuk mundi as ta takonte fizikisht sado që Bora qëndroi shumë pranë tij dhe në një moment e përqafoi, duke thyer edhe rregulloren në njëfarë mënyre.

Pas largimit të Borës, Romeo komentoi hyrjen e saj me Heidin, “U bllokova! Doja t’i thosha shumë gjëra”.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF