KreuCelebrity

Jennifer Lopez kujton fillimin e njohjes me Ben Affleck

Jennifer Lopez kujton fillimin e njohjes me Ben Affleck

Jennifer Lopez ka qenë së fundmi e ftuar në “Variety” dhe ka parë disa nga pjesët e saj më të famshme të filmave, gjë e cila ngjalli kujtimet e takimit të parë me Ben Affleck.

Të pranishëm ishin edhe aktorët Justin Bartha, Al Pacino dhe Christopher Ëalken, teksa Lopez kujtoi takimin me Affleck për herë të parë. “Hera e parë që e takova atë në atë film ishte në fazën e leximit” tha ajo. “Ata e lexuan të gjithë skenarin dhe më kujtohet se hyra brenda dhe mendova se ai ishte jashtë duke pirë një cigare. Dhe unë e pashë atë dhe ne folëm për një minutë dhe pastaj u ula dhe lexuam”, tha ajo.

Jennifer Lopez kujton fillimin e njohjes me Ben Affleck

Jennifer u shpreh se nuk “kujton shumë më tepër për këtë”. Por ajo “kujton se ishte në xhirime me të çdo ditë dhe e donte atë”.

Jennifer Lopez kujton fillimin e njohjes me Ben Affleck

Asokohe ata u fejuan, përpara se të ndaheshin në vitin 2004. Ata rindezën romancën e tyre në vitin 2021 dhe u martuan një vit më vonë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF