KreuCelebrity

Jennifer Lopez pranon se jeta e saj me Ben Affleck nuk është perfekte!

Jennifer Lopez pranon se jeta e saj me Ben Affleck nuk është perfekte!

Jennifer Lopez më në fund po e pranon faktin se jeta e saj nuk është perfekte, veçanërisht në martesën e saj me Ben Affleck, dhe ajo po e trajton këtë në projektin e saj më të ri.

Jennifer Lopez pranon se jeta e saj me Ben Affleck nuk është perfekte!

Projekti i saj më i fundit, përfshin ribashkimin dhe martesën e saj me Ben Affleck 21 vjet pas ndarjes së tyre, titullohet "The Greatest Love Story Never Told" dhe do të publikohet më 27 shkurt.. Disa nga miqtë e saj më të ngushtë dhe partnerët e biznesit fillimisht shprehën shqetësimin për të.

Projekti përfshin një film muzikor njëorësh të titulluar "This is Me Noë... A Love Story” dhe albumin e saj të parë në studio në një dekadë, "This is Me... Noë". Albumi madje përmban një "Dear Ben Pt. II", një vazhdim i origjinalit "Dear Ben".

Në dokumentar, Lopez flet për luftën e saj me vetëvlerësimin. Ajo vlerëson Affleck-un që e ndihmoi të besonte në vetvete, pavarësisht nga kritikat.

Gjithsesi,  "This is Me Noë... A Love Story" deri tani ka marrë vlerësime pozitive.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF