KreuCelebrity

“Jo ujë mbi ujë dhe…”, supersticionet që beson Marina Vjollca!

“Jo ujë mbi ujë dhe…”, supersticionet që beson

Për disa gjëra, Marina Vjollca qenka supersticjoze dhe këtë e pohoi një mik i saj. I ftuar tek Rudina në TV Klan, Eraldo Rexha zbuloi disa nga supersticionet e moderatores, që sic tha, tani ka filluar t`i besojë dhe ai vetë.

“Jo ujë mbi ujë dhe…”, supersticionet që beson

”Ka njerëz që më bëjnë të besoj shumë në momente të caktuara për ndonjë gjë. Për shembull, shoqja ime shumë e dashur, Marina Vjollca thotë “mos ma kalo kripën se zihemi nëse ma kalon ti kripën kur jemi në një tavolinë”.

“Ose Marina është e para që më ka thënë “mos hidh ujë mbi ujë se shtohen problemet”, ka ca histori të tilla që unë i kam dëgjuar për herë të pare,”-u shpreh gazetari.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF