KreuCelebrity

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj bashkë në “Big Brother VIP”?

 Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj bashkë në “Big Brother

E teksa “Big Brother VIP” pritet të nisë shumë shpejt edicionin e tij të tretë, emrat që do të jenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë filluar të qarkullojnë në media.

Dy prej emrave që kanë qarkulluar janë Jondia Maliqi dhe Romeo Veshaj, të cilët kohë më parë kanë qenë edhe në një ldihje së bashku.

Së fundmi në premierën e filmit “5 Herë JO” gazetari Ronaldo Sharka ka intervistuar Jonida Maliqin, dhe nuk ka munduar pyetja në lidhje me këto lajme

“Kanë qarkulluar shumë lajme se Romeo do jetë në “BBV3” po ashtu edhe Jonida, ke pasur një ftesë”, ka pyetur Ronaldo, teksa këngëtarja ka mohuar zërat se ajo do të jetë pjesë e ‘reality show’.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj bashkë në “Big Brother

“Kam patur ftesë për në Big Brother 1 , po nuk mendoj se jam personazh për ‘Big Brother’ se do ti vija zjarrin asaj shtëpie…”, ka thënë Jonida Maliqi.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF