KreuCelebrity

Justin Timberlake fshin gjithçka nga Instagrami! Shkak Britney Spears?

 Justin Timberlake fshin gjithçka nga Instagrami! Shkak Britney Spears?

Justin Timberlake ka fshirë nga llogaria e tij në Instagram të gjitha postimet. Sipas mediave të huaja kjo ka dy shpjegime, ose është përgatitja për shpalljen e një albumi a një lëvizje profesionale. Dhe shpjegimi i dytë ka të bëjë me marrëdhënien e tij të shumëpërfolur me Spears, e cila publikoi disa zbulime për marrëdhënien e tyre në tetor.

Justin Timberlake fshin gjithçka nga Instagrami! Shkak Britney Spears?

Njerëz nga ambienti i Justinit nuk kanë dashur të japin përgjigje për këtë lëvizje të këngëtarit, por burime më herët kishin raportuar se ai po përgatitet të rikthehet në skenën muzikore. “Justin po kthehet me një album të ri, kështu që ai po planifikon një turne të madh në SHBA në vitin 2024”, tha burimi.

Justin Timberlake fshin gjithçka nga Instagrami! Shkak Britney Spears?

Megjithatë, fakti që fshirja e postimeve në Instagram vjen disa muaj pas çaktivizimit të komenteve dhe pas publikimit të kujtimeve të Britney Spears “The Woman in Me” në tetor, krijon formalitete të tjera.

Këngëtari mori një mori kritikash pas zbulimeve të këngëtares për lidhjen e tyre trevjeçare, duke përfshirë edhe abortin që pati, sepse ai nuk ishte dakord që të kishte një fëmijë. “E doja shumë Justinin. Gjithmonë kam pritur që një ditë do të bëheshim një familje së bashku. Vetëm se kjo do të ndodhte shumë më shpejt nga sa prisja. Por Justin definitivisht nuk ishte i lumtur për shtatzëninë. Ajo tha se ne nuk ishim gati të bënim një fëmijë në jetën tonë, se ishim shumë të vegjël”, rrëfeu ajo në librin e saj.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF